GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Tekoppar 12433502
nr 1243 3502
Tekoppar
2 st, Tahiti och Valencia
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 25 mars 2019
kl 19:37:43
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
500 kr